jacht motorowy

Wyjątkowe jachty motorowe

Podróż jachtem kojarzona jest z rodzajem ekskluzywnego odpoczynku. Gorące słońce, piękne widoki, czysta woda, dobre jedzenie oraz spokój to rzeczy, które od razu przychodzą nam do głowy, jeśli myślimy o rejsie jachtem. Kupno jachtu jest dużą inwestycją, która jednak da wiele radości i wspaniałych wspomnień. Wcześniej można wypożyczyć tego typu sprzęt, żeby sprawdzić jakie są nasze potrzeby i czego oczekujemy od tego typu łodzi.

Najdroższe jachty motorowe

Jak już wcześniej wspomniano kupno jachtu jest drogą inwestycją. Ceny rzędu kilku milionów euro nie zdziwią nikogo, kto interesuje się branżą. Najdroższe na świece łodzie potrafią być sprzedawane za kilkaset milionów euro. Na ich pokładzie często znajdują się “małe miasta”. Jeśli chcemy obejrzeć film, udajemy się do sali kinowej, z kolei jeśli chcemy poćwiczyć idziemy na siłownię. Na pokładach znajdują się również strefy SPA, baseny, boiska czy lądowiska dla helikopterów, dzięki którym cały jacht nie musi zawijać do portu za każdym razem gdy istnieje potrzeba powrotu na ląd. Dodatkowo łodzie tego typu wykonane są z najwyższej jakości materiałów wliczając to złoto. Najdroższy sprzedany w historii jacht to “History Supreme”. Mówi się, że został on kupiony za prawie 5 miliardów dolarów przez nieznanego malezyjskiego biznesmena. Statek ten zadziwia na każdym kroku. Wykonany został z meteorytów i kości dinozaurów.

Wyposażenie jachtu motorowego

Jachty są to bez wątpienia wyjątkowe maszyny. Produkowane często przez pasjonatów, którzy robią to z zamiłowania do pięknych łodzi. Wiele stoczni budujących jachty seryjnie, posiada możliwość personalizacji wielu elementów wyposażenia, dzięki czemu jacht motorowy – http://www.powerboats.pl/lodzie-stokowe może być w pełni dostosowany do potrzeb klienta. Jeśli jednak w ofercie nie znajdziemy modelu, który spełni nasze potrzeby istnieje możliwość zamówienia indywidualnego projektu, który spełni wszystkie nawet najbardziej wygórowane potrzeby. Dodatkowo wiele stoczni posiada obecnie dystrybutorów na całym świecie, dzięki czemu nie ma konieczności dalekich wyjazdów w celu ustalenia wymagań.