Rollupy

Czym jest rollup?

Masz dość rozdawania ulotek, które lądują w koszach na śmieci? Nie stać Cię na wielkogabarytowe powierzchnie reklamowe i wynajem miejsca pod ich postawienie? Nie wierzysz w skuteczność reklamy w Internecie? Często bywasz na wystawach produktów, uczestniczysz w konferencjach i prezentacjach? Czy może po prostu chcesz czegoś nowego, bo nie wiesz, jak wzbogacić swoją ofertę reklamową?
Mamy na to sposób. Wiemy, że chcesz, by Twoja reklama była efektowna i modna!
Marzysz o prostej w obsłudze, szybkiej do montażu, odpornej na problemy transportowe, atrakcyjnej graficznie, lekkiej, dającej się błyskawicznie przenieść w inne miejsce powierzchni reklamowej! Mamy dla Ciebie rollupy.

Zastosowanie rollupów

o tak naprawdę stojaki reklamowe. Kaseta z mechanizmem zwijającym, stelaż, wysięgnik
o regulowanej wysokości i zadrukowana zgodnie z Twoim lub naszym pomysłem powierzchnia reklamowa, wykonana z materiałów dostosowanych do konkretnych warunków.
Najważniejsze informacje o Twojej firmie w jednym miejscu.
Możesz ustawić rollup na stoisku wystawienniczym czy promocyjnym, na scenie przy prezentacji, na spotkaniu biznesowym i wszędzie tam, gdzie chcesz pokazać swoją firmę. Przyciągnie uwagę, pozwoli wyeksponować produkty, pokaże dane kontaktowe.
Wszystko to w wysokiej jakości, opracowane w eleganckiej i pomysłowej grafice.

Rodzaje rollupów

Czy wszystkie są takie same? Oczywiście, że nie. Dostosowujemy je do Twoich potrzeb. Do tego, na jak długo będą potrzebne, czy mają być odporne na warunki zewnętrzne, czy służyć jednorazowej promocji, czy raczej pomagać w realizacji długofalowej strategii reklamowej. Różnić się będą nie tylko jakością, ale też parametrami. Mogą być jedno lub dwustronne. W zależności od potrzeb dostosujemy dla Ciebie materiał do druku, rodzaj plotera, na którym grafika zostanie wykonana, rozdzielczość czy nasycenie kolorów.

Jakie są zalety rollupów?

Przede wszystkim są tanie w porównaniu do innych form reklamowych. Zapewniają wygodę zarówno w transporcie (zawartość jest chroniona przez kasetę, zajmują mało miejsca, są lekkie), jak i kilkosekundowym montażu. Dodatkowa zaleta to także funkcjonalność – po zakończeniu jednej kampanii reklamowej możesz wymienić planszę na inną. Jeśli potrzebujesz mobilności, są idealne właśnie dla Ciebie. Niezależnie od tego czy masz już pomysł, jak Twój rollup powinien wyglądać, czy chcesz zasięgnąć porady doświadczonych grafików pomożemy Ci.

Nasza drukarnia przeprowadzi Cię sprawnie i profesjonalnie przez cały proces tworzenia rollupu, który w nowoczesny sposób zareklamuje to, co masz do zaoferowania. Jeśli chcesz, zaprojektujemy i wykonamy także ulotki, plakaty czy wizytówki dla Twojej firmy.