Haft komputerowy – rozwiązania dla hoteli

Akcesoria używane w hotelach takie jak ręczniki, kapcie, czy szlafroki, zyskują elegancki wygląd dzięki umieszczeniu na nich logo. Sam hotel zaś dzięki nim zyskuje na prestiżu. W zasadzie nie ma obiektu, który dbając o swój wizerunek, nie posiadał by w wyposażeniu choćby ręczników z własnym logo. W jaki sposób nanosi się je trwale na materiał frote?

Haft komputerowy – tania wersja haftów naszych babć

W zasadzie nie ma innej skutecznej metody naniesienia logo lub napisu na ręczniki, szlafroki, ściereczki czy pościel niż haft. Ten sposób znany był już naszym babciom i był stosowany w przypadku oznaczeń bielizny pościelowej, serwet i innych tego typu przedmiotów na dworach szlacheckich. Dziś, dzięki komputerowym hafciarkom każdy może sobie pozwolić, by umieścić gdzie zechce personalizujący przedmiot i ozdobny haft Katowice przodują wśród miast południowej Polski – tu najtaniej umieścisz haft komputerowy na bieliźnie pościelowej i hotelowych ręcznikach. Cechą haftu komputerowego jest nie tylko niska cena i możliwość umieszczenia na każdej tkaninie – nawet grubej i puszystej.
To również wysoka trwałość i estetyka, jaką cechują się emblematy umieszczane w ten sposób.

Zalety haftu komputerowego

Oprócz wszystkich zalet, jakie już wymieniliśmy, warto wspomnieć, że haft komputerowy w odróżnieniu od nadruku i innego sposobu nanoszenia logo na tkaniny, można tworzyć już od jednego egzemplarza. Wymaga jedynie opracowania rysunku lub napisu w komputerowym programie graficznym i wprowadzenia tak powstałego projektu do systemu hafciarki. Hafty komputerowe, w zależności od rodzaju urządzenia na którym są sporządzane, mogą być jednobarwne lub kolorowe. Nowoczesne hafciarki potrafią wiernie oddać nawet najbardziej wymyślne wzory. Wykonane tą metodą hafty wyglądają niezwykle profesjonalnie i elegancko. Jeśli więc prowadzisz hotel, hostel, czy choćby niewielki pensjonat, skuś się na wyróżnienie swojego obiektu spośród innych przez umieszczenie logo – przynajmniej na ręcznikach używanych przez gości.