wzorniki płytek

Zamów wzorniki płytek i sprawdź, jak wyglądają na żywo

Coraz więcej osób decyduje się na zakupienie płytek ceramicznych w internecie. Nie trzeba jednak podejmować decyzji zakupowej jedynie na podstawie zdjęcia na stronie sklepu. Wiele z nich proponuje także zamówienie wzorników płytek. Jak wygląda taka usługa?

Zakup płytek przez internet

Gdy kupuje się płytki ceramiczne w stacjonarnym salonie łazienkowym, wtedy można zobaczyć na żywo ich kolorystykę i fakturę, porównać ze sobą różne modele, a także zestawić je ze sobą, aby stworzyć atrakcyjnie wyglądający komplet do swojej łazienki czy kuchni. Przy zakupach internetowych transakcja wygląda inaczej – z dostępnym asortymentem można zapoznać się online, a następnie złożyć zamówienie. Płytki na żywo można zobaczyć dopiero po ich dostarczeniu. Kupowanie płytek online ma wiele zalet: przystępne ceny, szeroki wybór, łatwe złożenie zamówienia bez wychodzenia z domu to tylko kilka z nich. Jednak fakt, że nie można zobaczyć ich przed zapłatą i dostawą, powoduje, że istnieje ryzyko ich niedopasowania do aranżacji wnętrza czy do gustu zamawiającego. Właśnie dlatego stosuje się wzorniki płytek – dzisiaj oferuje je coraz więcej sklepów online.

Jak wyglądają wzorniki płytek?

Wzornik płytek to rodzaj katalogu lub pudełka, w którym umieszczane są próbki płytek lub całe płytki na zamówienie. Tego typu wzorniki są przygotowywane na zamówienie klienta przez sklep lub też można zakupić kompletne wzorniki zawierające płytki z danej kolekcji. Zakup wzorników płytek jest bardzo dobrym wyborem przed podjęciem decyzji o doborze konkretnej ceramiki. Można wtedy sprawdzić je na żywo i dzięki temu łatwiej dobrać te odpowiednie. Warto też zaznaczyć, że wzorniki płytek często zamawiają projektanci wnętrz, którzy dzięki nim mogą łatwo dopasować je do konkretnych aranżacji, mogą zaprezentować je klientom, aby znalezienie odpowiednich wariantów wykończenia było łatwiejsze.

Zamówienie wzornika płytek ceramicznych

Aby wzorniki płytek były dostępne, sklep czy producent muszą je zamówić albo przygotować. Kompleksową pomoc w ich przygotowaniu zapewniają agencje zajmujące się tworzenie próbników na zlecenie. Mogą one wtedy zaprojektować odpowiednie opakowanie dla próbek, które pozwoli w ich atrakcyjnym zaprezentowaniu i zapewni im właściwe bezpieczeństwo. Gdy klient chce zamówić wzornik płytek, może zrobić to bezpośrednio na stronie internetowe sklepu albo też u producenta. Koszt wzornika zależny jest od jego wielkości, znajdujących się w nim płytek. Niektóre firmy udostępniają także wzorniki bezpłatnie – należy tylko zapłacić za dostawę.

adwokaci kraków

Kancelarie adwokackie dla biznesu – kompleksowe wsparcie dla firm w Krakowie

Usługi prawne dedykowane są także dla firm. To kompleksowe wsparcie pozwalające na prowadzenie własnej działalności jeszcze bezpieczniej, efektywniej oraz wygodniej. Jakie usługi mogą zapewnić swoim klientom biznesowym krakowskie kancelarie adwokackie? W Krakowie działa wiele przedsiębiorstw, a wśród nich także szereg dużych, prestiżowych firm i oddziałów zagranicznych przedsiębiorstw. Poza tym Kraków to także szeroka gama działalności w sektorze MŚP, czyli mikro, małych i średnich biznesów w niemalże każdej branży. W swojej działalności tacy przedsiębiorcy stykają się z różnymi zagadnieniami prawnymi. Gdy potrzebna jest profesjonalna pomoc, warto wybrać dobrą kancelarię adwokacką.

 

Prawnik dla firm – zakres usług

Przygotowywanie pism, doradztwo prawne, reprezentowanie klientów w sprawach przed urzędami oraz przed sądami – kancelaria prawna może zapewnić klientom biznesowym kompleksową obsługę w ramach dziedzin prawa obejmujących prowadzone przez nich działalności. Dobra kancelaria prawna może zapewnić swoim klientom biznesowym wsparcie w różnych obszarach, w tym między innymi w ramach prawa gospodarczego, prawa pracy, prawa własności intelektualnej, prawa cywilnego, prawa karnego, prawa ubezpieczeń, aby wspomnieć tylko o niektórych opcjach.

 

Wybrane usługi prawne dla firm:

 • pomoc przy przygotowywaniu pism
 • opiniowanie otrzymanych pism
 • pomoc w ramach prawa pracy
 • prowadzenie spraw dotyczących współpracy międzynarodowych
 • windykacja należności
 • reprezentowanie podczas procesów sądowych

 

Oczywiście, to tylko przykładowe możliwości, ponieważ adwokaci w Krakowie są w stanie zapewnić swoim klientom obsługę w bardzo szerokim zakresie. Gdy potrzebne jest wsparcie, wystarczy tylko wybrać odpowiedniego prawnika, który będzie mógł zasugerować najlepsze rozwiązania.

 

Kompleksowa obsługa prawna dla firm

Bardzo często kancelarie adwokackie świadczą także usługi polegające na kompleksowej obsłudze prawnej klientów biznesowych. W tym przypadku obsługa polega na nawiązaniu stałej współpracy z kancelarią, która w ramach systematycznie opłacanego abonamentu oferuje dostęp do szerokiej gamy usług prawnych. W takich usług można skorzystać także w Krakowie, dlatego też do dyspozycji przedsiębiorców jest wtedy pełna paleta propozycji umożliwiających uzyskanie szybkiego, profesjonalnego i kompleksowego wsparcia prawnego, gdy tylko pojawi się taka konieczność. Gdy zatem potrzebni są fachowi adwokaci Kraków to szeroka gama usług dedykowanych dla biznesu. Z dostępnymi ofertami kancelarii adwokackich można zapoznać się już teraz online.

usługi pogrzebowe Zabrze

Jak wybrać odpowiedni zakład pogrzebowy?

Każdy w swojej okolicy z pewnością posiada kilka zakładów pogrzebowych, które mają różną ofertę. Podczas nagłych sytuacji bardzo często wybiera się numer, który znajdzie się jako pierwszy, ale nawet w tych chwilach warto pamiętać o wybraniu odpowiedniego zakładu pogrzebowego. Takie usługi pogrzebowe Zabrze są bardzo popularne, ponieważ cechują się sporym zaangażowaniem w zorganizowanie pogrzebu ze strony zakładu pogrzebowego i właśnie dlatego warto je wybierać.

Jakie są kryteria wyboru zakładu pogrzebowego?

Wybierając zakład pogrzebowy powinno zwrócić się uwagę na:

 • podstawowe czynności – czyli przewóz zwłok oraz wybór trumien, chłodnia, dostępność 24h/7, przygotowanie klepsydr, przewiezienie trumny na ceremonię pogrzebową, itp.
 • nadzwyczajne usługi – wiele zakładów pogrzebowych stara się ułatwić żałobnikom przejście przez organizację pogrzebu w każdej sytuacji. Niektóre z nich więc przewożą zwłoki oraz prochy nie tylko w kraju, ale również sprowadzają je lub transportują za granicę,
 • organizacja uroczystości – obecnie zakłady pogrzebowe zajmują się nawet organizacją we wszystkich obrządkach religijnych,
 • oprawa ceremonii – większość uroczystości pogrzebowych nie jest w stanie się odbyć bez odpowiedniej oprawy, dlatego wiele zakładów również o tej kwestii pamięta.

Czy pomoc w formalnościach jest ważna?

Oczywiście, że tak. Świetną informację jest to, jeśli zakład może zająć się pomocą we wszystkich formalnościach, które dla rodziny będą bardzo trudne ze względu na żałobę. Do załatwienia potrzebnych formalności przez zakład pogrzebowy potrzebne jest tylko odpowiednie upoważnienie. Usługi pogrzebowe Zabrze znane są z tego, że zajmują się również takimi formalnościami, a nie tylko organizacją całego pogrzebu. Usługi pogrzebowe niestety kosztują często bardzo dużo, ale można liczyć na pomoc ze strony Państwa, ponieważ wypłacane dla rodziny są świadczenia z ZUS, które w części lub w całości pokryje koszty pogrzebu. Te formalności również może załatwić zakład pogrzebowy. Należy powierzyć takie sprawy w dobre ręce.

jacht motorowy

Wyjątkowe jachty motorowe

Podróż jachtem kojarzona jest z rodzajem ekskluzywnego odpoczynku. Gorące słońce, piękne widoki, czysta woda, dobre jedzenie oraz spokój to rzeczy, które od razu przychodzą nam do głowy, jeśli myślimy o rejsie jachtem. Kupno jachtu jest dużą inwestycją, która jednak da wiele radości i wspaniałych wspomnień. Wcześniej można wypożyczyć tego typu sprzęt, żeby sprawdzić jakie są nasze potrzeby i czego oczekujemy od tego typu łodzi.

Najdroższe jachty motorowe

Jak już wcześniej wspomniano kupno jachtu jest drogą inwestycją. Ceny rzędu kilku milionów euro nie zdziwią nikogo, kto interesuje się branżą. Najdroższe na świece łodzie potrafią być sprzedawane za kilkaset milionów euro. Na ich pokładzie często znajdują się “małe miasta”. Jeśli chcemy obejrzeć film, udajemy się do sali kinowej, z kolei jeśli chcemy poćwiczyć idziemy na siłownię. Na pokładach znajdują się również strefy SPA, baseny, boiska czy lądowiska dla helikopterów, dzięki którym cały jacht nie musi zawijać do portu za każdym razem gdy istnieje potrzeba powrotu na ląd. Dodatkowo łodzie tego typu wykonane są z najwyższej jakości materiałów wliczając to złoto. Najdroższy sprzedany w historii jacht to “History Supreme”. Mówi się, że został on kupiony za prawie 5 miliardów dolarów przez nieznanego malezyjskiego biznesmena. Statek ten zadziwia na każdym kroku. Wykonany został z meteorytów i kości dinozaurów.

Wyposażenie jachtu motorowego

Jachty są to bez wątpienia wyjątkowe maszyny. Produkowane często przez pasjonatów, którzy robią to z zamiłowania do pięknych łodzi. Wiele stoczni budujących jachty seryjnie, posiada możliwość personalizacji wielu elementów wyposażenia, dzięki czemu jacht motorowy – http://www.powerboats.pl/lodzie-stokowe może być w pełni dostosowany do potrzeb klienta. Jeśli jednak w ofercie nie znajdziemy modelu, który spełni nasze potrzeby istnieje możliwość zamówienia indywidualnego projektu, który spełni wszystkie nawet najbardziej wygórowane potrzeby. Dodatkowo wiele stoczni posiada obecnie dystrybutorów na całym świecie, dzięki czemu nie ma konieczności dalekich wyjazdów w celu ustalenia wymagań.

dyplomy szkolne

Dyplomy szkolne – wyjątkowa forma nagrody dla dziecka

Dziecko powinno być nagradzane – nie tylko przez nas, jako jego rodziców, ale przede wszystkim przez nauczycieli. To w szkole, nasza pociecha spędza najwięcej czasu. Dlatego właśnie, przy okazji różnego rodzaju osiągnięć, które nasze dziecko zdobędzie, przyznawane są mu nagrody. Jednymi z najpopularniejszych nagród są… Dyplomy szkolne. Dlaczego ta forma nagrody jest taka wyjątkowa? Sprawdźmy!

 

Dyplomy szkolne – kiedy są przyznawane?

 

Najczęściej, nasza pociecha otrzymuje dyplom szkolny, kiedy wygra lub zajmie wysokie miejsce w konkursie szkolnym. Często też, dyplomy szkolne są przyznawane w ramach wyróżnienia – np. Za bardzo dobrą pracę plastyczną czy wyjątkową recytację wiersza. Dyplomy szkolne są też wręczane przy okazji zakończenia semestru lub roku szkolnego. Wówczas, nasze pociechy najczęściej otrzymują dyplomy szkolne za wybitne osiągnięcia w nauce. Prawdą jest też to, że nagrodami w konkursach szkolnych są nie tylko dyplomy szkolne, ale też inne nagrody rzeczowe. Zdecydowanie jednak to właśnie dyplom szkolny jest swoistą pamiątką dla naszej pociechy.

 

Dlaczego to dyplomy szkolne są największą pamiątką?

 

Wiele osób zastanawia się, dlaczego to właśnie dyplomy szkolne są tak wyjątkową pamiątką dla naszej pociechy. Odpowiedź na to pytanie jest bardzo prosta. Dyplom szkolny, jest imienny jak również – bardzo dokładnie jest na nim opisane, za co nasza pociecha go otrzymała. Takie informacje nie zawsze pojawiają się np. W książkach, które bardzo często są nagrodami rzeczowymi w konkursach szkolnych.

biuro rachunkowe warszawa śródmieście

Biuro rachunkowe dla jednoosobowej działalności. Czy to się opłaca?

Jednoosobowe działalności gospodarcze zaliczane do mikro firm często nie przynoszą aż tak dużych zysków jak większe biznesy. Czy w takim przypadku korzystanie z obsługi księgowej w biurze rachunkowym to opłacalny wybór? Biura rachunkowe mogą zapewnić każdemu ze swoich klientów pełną, profesjonalną obsługę w ramach prowadzenia spraw rachunkowych, w tym księgowych, kadrowo-płacowych, podatkowych i innych czynności biznesowych. Bardzo często można jednak spotkać się z przekonaniem, że korzystanie z takich usług jest drogie i nieopłacalne, w szczególności dla mniejszych biznesów. Jak jest w rzeczywistości?

Jak prowadzić sprawy księgowe w mikro firmie?

W mikro firmach zatrudnienie własnej księgowej nie wchodzi w grę. Wówczas do dyspozycji są dwa rozwiązania – samodzielne prowadzenie spraw księgowych albo biuro rachunkowe Warszawa Śródmieście to jedna z lokalizacji, gdzie takie właśnie biura są do dyspozycji. Samodzielna księgowość nie jest wyjątkowo skomplikowana, zwłaszcza gdy stosowane jest specjalne oprogramowanie komputerowe. Zajmuje jednak sporo czasu, którym przedsiębiorcy często nie dysponują. Właśnie dlatego alternatywnym rozwiązaniem są biura rachunkowe Warszawa Ursynów to także dzielnica, gdzie są one dostępne. Księgowa z biura może przejąć wszystkie obowiązki związane z prowadzeniem spraw rachunkowych. Biura świadczą także inne rodzaje usług, na przykład usługi kadrowo-płacowe, doradztwo podatkowe, prawne, obsługę BHP.

Ile kosztuje profesjonalna obsługa księgowa?

Wbrew pozorom, profesjonalna obsługa biura księgowego wcale nie jest bardzo kosztowna. Mikro firmy, które najczęściej rozliczają się z wykorzystaniem KPiR, czyli księgi przychodów i rozchodów, muszą liczyć się z miesięcznym kosztem rozpoczynającym się od około 200 do 300 złotych. Dokładne ceny związane z prowadzeniem usług księgowych dla mikro firm można znaleźć na stronach internetowych biur księgowych. Wiele z nich proponuje także specjalne promocje dla swoich nowych klientów, dlatego za fachową obsługę można zapłacić wtedy jeszcze mniej!

zakład kamieniarski zabrze

Stylowe parapety z kamienia – zakup na lata

Zastanawiasz się nad tym, jakie parapety wybrać do swojego domu lub mieszkania? Postaw na elegancki kamień, który świetnie sprawdza się w wielu aranżacjach! Do produkcji parapetów stosuje się różne rodzaje materiałów. Mogą być one wykonane z malowanego betonu, drewna naturalnego, tworzywa sztucznego, ale również z gustownego kamienia naturalnego. 

Ponadczasowe piękno kamienia

Kamień naturalny, na przykład granit czy marmur, doskonale sprawdzają się jako dodatek do wnętrz. To trwałe, wytrzymałe i estetyczne materiały, z których wytwarza się między innymi podłogi, okładziny schodów, blaty czy obudowy kominkowe. Dodatkowo, kamień bardzo często stosowany jest do wykańczania parapetów. Efektowne parapety z kamienia można dopasować do praktycznie każdej aranżacji ze względu na różnorodne warianty i kolory. Kapitalnie prezentują się zarówno w klasycznych, jak również w tych nowoczesnych aranżacjach. Są przy tym trwałe i odporne na liczne czynniki zewnętrzne, dlatego mogą posłużyć przez wiele lat. 

Parapety z kamienia czy z konglomeratu?

W sprzedaży można znaleźć obecnie dwa główne typy parapetów kamiennych. Są to parapety z kamienia oraz parametry z konglomeratu kamiennego. Czym się różnią? Parapety z kamienia produkowane są z jednego elementu kamiennego, który jest odpowiednio docinany i szlifowany. Wówczas parapet wykonany jest ze 100% kamienia. Z kolei parapety z konglomeratu produkuje się ze specjalnych mieszanek kamiennych połączonych z żywicami, które pełnią rolę lepiszcza. Pod względem swojego wyglądu są podobne do parapetów z kamienia, a przy tym posiadają także przystępne ceny.

Gdzie można zamówić parapety kamienne?

Chcesz zdecydować się na zakupienie parapetu kamiennego? W takim przypadku pomoże zakład kamieniarski z Zabrza – https://uslugikamieniarskie.com/ Warto udać się do zakładu kamieniarskiego osobiście, ponieważ na miejscu będzie można zapoznać się z dostępnymi w nim kamieniami i wybrać taki, który będzie najlepiej pasował do konkretnych wnętrz.

kubki z nadrukiem warszawa

Kubki z nadrukiem – sprawdzony gadżet reklamowy!

Przedsiębiorcy mogą zainwestować w różnego rodzaju gadżety reklamowe. Wśród nich znajdują się także klasyki, które sprawdzą się za każdym razem. Do tej kategorii zaliczane są także kubki z nadrukami!

Wybór odpowiednich gadżetów reklamowych powinien bazować przede wszystkim na efekcie, jaki mają one przynieść. Generalnie, dobre gadżety tego rodzaju powinny być praktyczne, aby można było korzystać z nich jak najczęściej. Z drugiej strony powinny one również w atrakcyjny sposób reklamować firmę, która je zamówiła. Powyższe wymagania mogą spełnić między innymi kubki z nadrukiem Warszawa to jedno z wielu miast, gdzie można je zakupić. O czym należy wtedy pamiętać?

Rodzaje kubków reklamowych z nadrukiem

Kubki, które mogą być przeznaczone do wykonania na nich nadruków, to szeroka gama propozycji. Wśród nich znajdują się między innym:

 • kubki porcelanowe – dostępne w różnych kształtach i pojemnościach
 • kubki metalowe – nietłukące się kubki, w stylu retro czy też o sportowym charakterze
 • kubki termiczne – przeznaczone do utrzymywania temperatury napoju, na przykład na kawę, herbatę

Jako kubki reklamowe mogą sprawdzić się wszystkie z powyższych typów kubków. Tak wiele wzorów powoduje też, że kubki te można dostosować do specyfiki firmy, która je zamawia.

Personalizacja kubków reklamowych

Aby kubek mógł posiadać wartość reklamową, konieczne jest poddanie go procesowi personalizacji. W tym celu na kubku umieszcza się nadruki albo grawerunki. Firmy wykonujące kubki z nadrukiem mogą zapewnić swoim klientom pełną i profesjonalną obsługę w ramach projektowania graficznego. Można wówczas dostarczyć do firmy wymagany wzór albo zlecić jego opracowanie od nowa. Niektóre firmy oferujące kubki reklamowe udostępniają swoim klientom specjalne serwisy online, za pomocą których można własnoręcznie opracować projekt. Podsumowując, kubki reklamowe to bardzo dobra propozycja wtedy, gdy firma szuka skutecznych, a przy tym także przystępnych cenowo materiałów reklamowych. Z dostępnymi propozycjami można zapoznać się już teraz online!

zrębki do wędzenia

Najlepsze zrębki wędzarnicze

W ostatnim czasie coraz więcej osób interesuje się tematyką wędzenia. Nic w tym dziwnego, ponieważ moda na ekologiczne produkty własnego wyrobu jest coraz bardziej powszechna. Jednak w tym przypadku warto pamiętać także o tym, że samodzielne przygotowanie wielu wyrobów sprawia, że są one pozbawione konserwantów i tym samym znacznie bardziej zdrowe. Zatem co jest bardzo ważne w przypadku wędzenia? Jakie akcesoria należy posiadać?

Konserwanty w produktach spożywczych

Żywność w dzisiejszych czasach posiada często bardzo długi termin przydatności do spożycia. Z jednej strony jest to bardzo korzystne, ponieważ dzięki temu nie musimy codziennie robić zakupów i możemy przechowywać produkty znacznie dłużej. Jednak nie powinniśmy zapominać o tym, że bardzo ważne jest unikanie sztucznych barwników oraz konserwantów, a niestety takie produkty zawierają ich w sobie bardzo wiele.

Wędzenie coraz bardziej popularne

Doskonałym rozwiązaniem jest przyrządzenie wielu produktów samodzielnie. Coraz bardziej popularne w ostatnim czasie jest między innymi wędzenie wędlin oraz serów. Bardzo dużo osób decyduje się na takie rozwiązanie, ponieważ możemy kupić wysokiej jakości półprodukt i stworzyć z niego naprawdę ekologiczne pożywienie. Aby jednak nasze wyroby nabrały wyjątkowego aromatu, oprócz starannie wyselekcjonowanego drewna, warto dodać zrębki do wędzenia odpowiedniego rodzaju. Zdecydowanie wędzenie nie jest prostą czynnością. Jeżeli chcemy uwędzić wędliny bądź też nawet sery, powinniśmy mieć nie tylko odpowiednie miejsce do tego. Bardzo ważne są także warunki, w jakich przeprowadzony będzie cały proces. Warto także już na początku zainwestować w wysokiej jakości akcesoria, dzięki którym wędzenie będzie nie tylko znacznie bardziej proste, ale dodatkowo uwędzone rzeczy będą smakowały wyśmienicie. Takimi dodatkami, w które zdecydowanie warto zainwestować podczas każdego wędzenia są z pewnością wysokiej jakości zrębki wędzarnicze. Warto zakupić tego typu produkty naprawdę wysokiej jakości, ponieważ mają duży wpływ na finalny aromat uwędzonych produktów.

pieczątki gliwice

Pieczątka firmowa – niezbędna, a może niepotrzebna?

Niemalże każda firma posiada własne pieczątki firmowe. Czy jednak tego typu akcesoria rzeczywiście są potrzebne?

Pieczątka firmowa to popularne akcesorium, które służy przede wszystkim do znakowania różnego rodzaju dokumentów, na przykład faktur VAT czy zamówień. Warto jednak zaznaczyć, że pieczątka wcale nie jest obowiązkowa.

Pieczątka a przepisy prawa

W polskich przepisach nie znajdziemy żadnych informacji, które zobowiązywałyby przedsiębiorców do posiadania pieczątek firmowych.  W związku z tym jej wyrobienie pod tym względem nie jest konieczne, niemniej jednak warto zaznaczyć, że pieczątki po prostu są praktyczne i pomagają w prowadzeniu firmy. Zawarte na nich informacje będą wówczas bardzo pomocne identyfikacji firmy i spowodują, że nie trzeba będzie zapisywać ich odręcznie – to dodatkowa oszczędność czasu.

Jakie informacje powinny być umieszczone na pieczątce?

Aby pieczątka firmowa mogła spełnić swoją funkcję, powinny znaleźć się na niej odpowiednie informacje. Co stanowi absolutną podstawę?

Podstawowe informacje na pieczątce firmowej:

 • nazwa firmy

 • adres siedziby firmy

 • numer NIP

 • kapitał zakładowy i numer KRS i sąd rejestrowy – dla spółek z o.o.

Oczywiście, w przypadku większych pieczątek można umieścić na nich także wiele innych informacji, na przykład mogą być to imię i nazwisko osoby posługującej się pieczątką, jej stanowisko, adres e-mailowy, numer telefonu, adres strony internetowej firmy.

Gdzie zamówić pieczątkę firmową?

Aktualnie pieczątki firmowe zamówić można w wielu miastach w Polsce. Przykładowo, gdy wpiszemy do wyszukiwarki internetowej słowa pieczątki gliwice możemy natychmiast zapoznać się z ofertami w danym mieście, czyli w Gliwicach. Dzisiaj zamówienia na pieczątki firmowej można składać nie tylko stacjonarnie – w siedzibach firm, które zajmują się ich przygotowywaniem, ale również przez internet.  W tym drugim przypadku podajemy w specjalnym formularzu informacje, które mają znaleźć się na pieczątce, a następnie opłacamy zamówienie. Gotowa pieczątka będzie przesłana na wskazany adres – nawet w przeciągu kilku kolejnych dni.